تمدید گواهینامه ISO 9001 مدیریت کیفیت فولاد بافق

مجتمع فولاد بافق موفق به تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 شد.

عباس عظمتی، مدیر بهره برداری مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با بیان اینکه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 با بیش از یک میلیون سازمان معتبر در ۱۸۰ کشور جهان ، محبوب ترین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت در جهان است و استاندارد ۹۰۰۱ تنها استاندارد در بین ۹۰۰۰ سری استاندارد منتشر شده توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) است که می تواند برای ارزیابی انطباق مورد استفاده قرار گیرد گفت: فولاد بافق این گواهینامه را از قبل دریافت نموده و برای سال جاری نیز تمدید شده است.

وی تاکید کرد این سیستم مبتنی بر مدیریت فرایندها و فعالیت های کلیدی شرکت می باشد که نتیجه آن ارتباط صحیح و مناسب بین فرایندهای این شرکت ازجمله انبار، تولید، کنترل کیفیت، فروش، خرید، بازاریابی و … که منجر به بهبود مستمر و رضایت مشتری در سازمان ها می گردد.

مدیر بهره برداری فولاد بافق یاد آور شد گواهینامه ISO 9001 توانایی این شرکت را در برآورده کردن خواسته های مشتری و حتی فراتر از انتظارات نشان می دهد.

عظمتی ادامه داد: این مجتمع معدنی صنعتی با به حداقل رساندن میزان خطا و تلفات و افزایش بهره وری، پیشرفتهای چشمگیری در بازده سازمانی و کیفیت محصول داشته است.

وی در پایان در بیان علت تمدید گواهینامه گفت: نهادهای صدور گواهینامه تأیید می کنند که سیستم های مدیریتی شرکت مطابق با این قوانین بطور منظم به کار گرفته می شوند و این کار در راستای تدوام و کیفیت بخشی سیستم مدیریت این مجتمع انجام گرفته است.

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanPersianRussianSpanishTurkish