به ازای خرید هر کیلوگرم از محصولات فولاد بافق

تا 5000 ریال تخفیف ویژه دریافت کنید.

light

یک فرصت استثنایی برای تضمین تولید و صرفه جویی در هزینه ها

پیشگامان صنایع گوناگون، از ساختمان سازی گرفته تا خودروسازی و تولید انواع محصولات نهایی فولادی، همواره تلاش می کنند مواد اولیه‌ای را برای فعالیت های خود برگزینند که علاوه بر تامین ویژگی های کیفی، از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه باشد. در همین راستا فولاد بافق، با پیشنهادی ویژه به استقبال بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی در ایران (متافو) رفته است.

فولاد بافق، با هدف برجسته کردن اهمیت کیفیت در صنایع فولادی، میلگردهای A3، A4 و کلاف‌های خود را در یک طرح ویژه در اختیار همه مصرف کنندگان صنایع مربوطه قرار داده است. در این طرح که از تاریخ 27 آبان ماه تا پایان نمایشگاه متافو ادامه خواهد داشت، محصولات برتر مجتمع فولاد بافق با تخفیفی تا سقف 5000 ریال به ازای هر کیلو خرید از این محصولات ارائه خواهند شد. شما می توانید با خرید از محصولات این جشنواره، از قیمت‌های استثنائی برای برخورداری از کیفیتی در سطح استانداردهای بین‌المللی بهره‌مند شوید. این یک فرصت ویژه برای کلیه صنایع مصرفی فولاد در راستای یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است.

شرایط خرید از این جشنواره فروش ویژه چیست؟

شما می توانید به ازای خرید هر کیلو گرم از محصولات برتر مجتمع فولاد بافق در طول مدت زمان یاد شده تا سقف 5000 ریال تخفیف دریافت کنید. برای مثال به ازای خرید هر کیلوگرم از میلگردهای A4 فولاد بافق، 5000 ریال تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت که معادل 120.000.000 ریال تخفیف برای هر ظرفیت 24 تنی خواهد بود.

چرا محصولات فولاد بافق؟

  • انطباق با بالاترین استانداردها
  • به کارگیری به روزترین فناوری ها در تولید
  • سبد همواره کامل و بار همیشه موجود
  • ارسال به همه نقاط کشور
  • امکان سفارشی سازی محصول

سوالات متداول در مورد جشنواره فروش ویژه فولاد بافق

support_agent

نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما پاسخگوی شما هستند