اطلاعات تماس

با کارشناسان ما در واحد فروش تهران و یا با کارشناسان تولید و کنترل کیفی کارخانه در تماس باشید.

دفتر مرکزی

ایران، تهران، خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه بهزاد شفق (هفدهم) ، پلاک 26

02188105580

info@bmisco.com

کارخانه فولاد بافق

ایران، یزد، شهرستان بافق، جاده بهاباد،  نبش سنگ آهن مرکزی، کارخانه فولاد بافق

03532432001

office@bmisco.com

شبکه های اجتماعی
نگاهی بر محصولات تولیدی شرکت

شرکت آهن و فولاد بافق تولید کننده میلگرد، کلاف و آهن اسفنجی

با توجه به اینکه شهرستان بافق در مرکز جغرافیایی کشور واقع گردیده است، دسترسی آسان به تمام نقاط کشور و همچنین همجواری با جاده ترانزیت و شبکه ریلی، شرایط ویژه ای را  فراهم نموده است.

آزمایشگاه کنترل کیفی

واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه مجهز آن ضامن کیفیت محصولات اولیدی شرکت می باشد

شرکت حمل و نقل

باربری گهربار با هدف تسهیل در حمل و نقل کالا به سراسر کشور راه اندازی گردیده است

واحد تحقیق و توسعه

تیم تحقیق و توسعه همواره در راستای افزایش کیفیت محصولات و خدمات به مشتریان در تلاش است

واحدهای تولیدی

این شرکت با هدف اجرای کامل زنجیره تولید فولاد، توسط بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد

01

میلگرد ساده و آجدار

ما مفتخریم که در افزایش رضایتمندی مشتریان نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم‌افزایی و خلق ارزش بیشتر می‌گردد.

میلگرد استاندارد

تولیدکننده میلگردهای آجدار و ساده

مفتول کلاف

تولید در سایز های ریز و درشت

02

مفتول کلاف ساده و آجدار

از مزیتهای عمده این طرح، مجاورت با معدن سنگ آهن مرکزی ایران و چغارت است که بهشت معادن ایران لقب گرفته است. همجواری با جاده ترانزیت و شبکه ریلی، شرایط ویژه ای را برای این طرح فراهم نموده است.

03

خط تولید آهن اسفنجی

آهن اسفنجی از احیای مستقیم سنگ‌ آهن است منظور از سنگ‌آهن همان گندله هست که طی عملیات احیا مستقیم، بدون نیاز به ذوب سنگ‌آهن، اکسیژن آن حذف می‌ گردد. در این روش گندله احیا گردیده و حاصل آن آهن اسفنجی به دست می‌آید

احیا مستقیم

آهن اسفنجی از احیای مستقیم سنگ آهن

کارشناسان فروش شرکت

آشنایی با [واحد فروش] فولاد بافق

درباره مجموعه [آهن و فولاد بافق] بیشتر بخوانید

شرکت فولاد بافق، با استعانت از خداوند متعال و بر مبنای منویات مقام معظم رهبری، شعار سال ۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را سرلوحه کار خود قرار داده و در این خصوص با عظم راسخ تلاش می‌نماید تا با استفاده از قابلیت‌ها و اعتبار فعلی خود در بازارهای داخلی با سایر مجموعه‌ها و کارخانجات فولادی کشور بصورت هماهنگ حرکتی جدی را انجام دهد.

خط مشی مدیریت یکپارچه

هدف ما [پیاده سازی و تداوم] خط مشی است

سخن مدیرعامل شرکت

شرکت فولاد بافق، با استعانت از خداوند متعال و بر مبنای منویات مقام معظم رهبری، شعار سال ۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را سرلوحه کار خود قرار داده و در این خصوص با عظم راسخ تلاش می‌نماید تا با استفاده از قابلیت‌ها و اعتبار فعلی خود در بازارهای داخلی با سایر مجموعه‌ها و کارخانجات فولادی کشور بصورت هماهنگ حرکتی جدی را انجام دهد.ما مفتخریم که در افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی مشتریان نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم‌افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.

Integrated management policy
ماموریت و چشم انداز شرکت

مسئولیت اطمینان از حسن اجرای این خطی مشی به عهده اینجانب است و با توجه به اینکه دستیابی به اهداف فوق نیازمند مشارکت و همکاری تمامی کارکنان شرکت می باشد، همگی ملزم به درک و اجرای آن می باشند. لذا کلیه مدیران و سرپرستان واحدها موظف هستند فعالیت های خود را با اهداف ذکر شده همسو نموه و از درک صحیح و تفهیم این خط مشی به همکاران اطمینان حاصل نمایند.
این خطی مشی چارچوبی برای تعیین اهداف کلان و خرد سالیانه است که در ابتدای هر سال بررسی و حسب نیاز مورد بازنگری قرار می گیرد.