فولاد بافق، اولین و تنها شرکت خصوصی دریافت‌ کننده‌ی گواهینامه‌ی استاندارد DIN 488 در ایران

  1. خانه
  2. /
  3. اخبار داخلی
  4. /
  5. فولاد بافق، اولین و تنها شرکت خصوصی دریافت‌ کننده‌ی گواهینامه‌ی استاندارد DIN 488 در ایران

به یاری خدا و تلاش دست‌اندر‌کاران خستگی‌ناپذیر، مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق، موفق به دریافت گواهینامه‌ی DIN 488 2009-08/2010-01 از شرکت DAkkS آلمان شد.

مدیر بهره‌برداری کارخانه‌های نورد میلگرد و کلاف فولاد بافق ضمن اعلام این خبر گفت: فولاد بافق به‌ پشتوانه‌ی پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های صنعت فولاد و توانایی پیاده‌سازی پیچیده‌ترین روش‌های تولید میلگرد با دقیق‌ترین استانداردها، همواره به مفهوم استاندارد متعهد بوده است.

مدیر بهره برداری نورد میلگرد فولاد بافق

عباس عظمتی افزود: ‌به‌دلیل پیچیدگی‌های فنی تولید مطابق استاندارد DIN 488، تعداد محدودی از تولیدکنندگان میلگرد در دنیا امکان کسب این گواهینامه را دارند و فولاد بافق اولین و تنها شرکت خصوصی دریافت‌کننده‌ی آن در ایران است.

مدیر بهره‌برداری کارخانه‌های نورد میلگرد و کلاف فولاد بافق اضافه کرد: واحد کنترل کیفیت همواره نقش مسئولانه‌ای در حفظ کیفیت محصول در مجتمع فولاد بافق ایفا کرده و به‌‌مدد آزمایشگاه‌های مجهز به جدیدترین فن‌آوری‌های روز و کادر متخصص گام‌های استواری در راستای استانداردسازی محصولات و تضمین کیفیت برداشته است.

او ضمن قدردانی از حمایت‌ مدیر عامل فولاد بافق و سایر واحدهای پشتیبانی خاطرنشان ساخت: بدون شک کسب این گواهینامه برگ زرین دیگری بر افتخارات مجتمع فولاد بافق در راستای رشد مستمر خواهد افزود و یادآور شد: میلگرد استاندارد DIN 488 با بهره‌گیری از روش‌های بسیار دقیق و ظرافتی مثال‌زدنی تولید می‌شود و از لحاظ طراحی دارای آج فوق‌‌العاده خاصی است.


عظمتی ضمن نام بردن از ترکیه به‌‌عنوان تنها همتای دارنده‌ی این گواهینامه در منطقه به ارزآوری ناشی از اجرای این استاندارد به‌کمک توسعه‌ی صادرات به کشورهای اروپایی به‌جای فروش مواد خام اشاره کرد و اشتغال‌زایی را از دیگر تاثیرات مثبت آن در رشد کشور برشمرد.

نوشتهٔ پیشین
افتتاح خانه بهداشت کارگری مجتمع فولاد بافق
نوشتهٔ بعدی
انتخاب رئیس هیات مدیره مجتمع فولاد بافق به عنوان عضو اصلی انجمن نوردکاران فولادی در اتاق ایران

مطالب مرتبط