تعهد به کیفیت شعار ما نیست، برنامه ماست.

میلگرد ساده و آجدار

میلگردهای تولید شده در مجتمع فولاد بافق، همواره مطابق استاندارد درخواستی مشتریان تولید و عرضه می گردد. به سبب تقاضای بالای میلگرد ساختمانی با کیفیت به خصوص گریدهای A3 و A4 در بازار کشور، ما همواره سبد موجودی کاملی از این میلگرد  را در اختیار مشتریان قرار می دهیم و همواره به سبب برنامه ریزی تولید اصولی و منطبق با الگوی مصرف، امکان بارگیری در لحظه موارد درخواستی مشتریان را فراهم کرده‌ایم.

کلاف و مفتول فولادی

فولاد بافق در راستای تکمیل سبد محصولات خود اقدام به تولید انواع کلاف و مفتول فولادی با کاربرد صنعتی و ساختمانی نموده است. خط تولید کلاف فولاد بافق با ظرفیت سالیانه ۵۰۰ هزار تن انواع کلاف فولادی تامین کننده بخشی از نیاز صنعت به این ماده اولیه مهم است. از کلاف و مفتول های فولاد بافق در گرید های مختلف به منظور تولید انواع سیم مفتول، سیم جوش (الکترود)، اتصالات فولادی و… استفاده می شود.

آهن اسفنجی (DRI)

آهن اسفنجی فولاد بافق که تولید آن از اواسط سال ۱۴۰۱ آغاز شده است در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین آهن اسفنجی های موجود در بازار کشور است. بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا، توجه به استانداردهای زیست محیطی و تامین مواد اولیه با کیفیت همگی سبب دستیابی فولاد بافق به این جایگاه شده است.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند