فولاد بافق یزد

انواع کلاف و مفتول فولادی

فولاد بافق در راستای تکمیل سبد محصولات خود اقدام به تولید انواع کلاف و مفتول فولادی با کاربرد صنعتی و ساختمانی نموده است. خط تولید کلاف فولاد بافق با ظرفیت سالیانه ۵۰۰ هزار تن انواع کلاف فولادی تامین کننده بخشی از نیاز صنعت به این ماده اولیه مهم است. از کلاف و مفتول های فولاد بافق در گرید های مختلف به منظور تولید انواع سیم مفتول، سیم جوش (الکترود)، اتصالات فولادی و… استفاده می شود.

انواع گریدها

گرید های [مفتول و کلاف] فولاد بافق

با توجه به نوع استفاده از کلاف و مفتول گریدهای مختلفی، مطابق با استاندارد کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. گریدهای تولیدی فولاد بافق شامل، RST34، ۱۰۰۶، ۱۰۰۸ و 5sp به صورت آجدار و بدون آج تولید می گردد. با توجه به رعایت شرایط خنک کاری، پیش گرمایش مناسب شمش ها و استفاده از شمش با کیفیت، مفتول و کلاف های فولاد بافق خواص مکانیکی مناسبی دارند و برای مصارف کششی و نورد سرد در صنایع بسیار مناسبند.

بالاترین کیفیت

کیفیت [مفتول و کلاف] فولاد بافق

ما در فولاد بافق یزد امکان تولید انواع کلاف بر اساس سفارش مشتریان در سایزهای ۵.۵ تا ۱۶ را دارا هستیم. کلاف ها و مفتول های فولاد بافق یزد مطابق با استاندارد ملی مفتول فولادی گرم نور دیده‏- ابعاد، اندازه و رواداری‏ها به شماره ۶۰۳۰ تولید و کنترل می شوند. علاوه بر آن الزامات هر گرید مطابق با استاندارد مختص آن مورد ارزیابی قرار می گیرد. در تمامی مراحل تولید، نقش کنترل کیفیت کلیدی است و پایش مستمر محصول تولیدی در دستور کار قرار دارد.

بسته بندی کلاف فولاد بافق یزد

کلاف و مفتول های فولاد بافق توسط بروز ترین تجهیزات اروپایی فشرده و بسته بندی می شوند و از چهار جهت بسته ها با مفتول مهار می گردند. این بسته بندی اصولی علاوه بر جلوگیری از باز شدن ناخواسته بسته و ایجاد خسارت های مالی و جانی، حمل و نقل و انبارش این بسته ها را آسان می نماید.

در صورتی که درباره انواع کلاف و مفتول فولادی نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما در فولاد بافق آماده پاسخگویی به شما هستند.

support_agent

نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما پاسخگوی شما هستند