فولاد بافق یزد

تولید کننده انواع میلگرد ساختمانی و صنعتی

میلگردهای تولید شده در مجتمع فولاد بافق، همواره مطابق استاندارد درخواستی مشتریان تولید و عرضه می گردد. به سبب تقاضای بالای میلگرد ساختمانی با کیفیت به خصوص گریدهای A3 و A4 در بازار کشور، ما همواره سبد موجودی کاملی از این میلگرد  را در اختیار مشتریان قرار می دهیم و همواره به سبب برنامه ریزی تولید اصولی و منطبق با الگوی مصرف، امکان بارگیری در لحظه موارد درخواستی مشتریان را فراهم کرده ایم.

استفاده از خط نورد میلگرد با تکنولوژی پیشرفته ساخت باسکوتکنیا اسپانیا (BASCOTECHNIA)، کوره پیش گرم با تکنولوژی آلمان، اتوماسیون خط تولید لاگون آرتیا اسپانیایی (LAGUN ARTEA)، بسته بندی تمام خودکار OMV ایتالیا، تجهیزات خنک کاری ساخت کشور سوئد و سایر تجهیزات ساخت معتبرترین سازندگان عمدتاً اروپایی امکان تولید انواع میلگرد با بالاترین کیفیت را برای فولاد بافق یزد فراهم می سازد.

محصولات میلگردی فولاد بافق

بخشی از انواع میلگردهای [فولاد بافق یزد] به شرح ذیل است

  • میلگرد ساختمانی (آرماتور) A3 یا آج ۴۰۰ با آج دوکی شکل ۱۲ متری از سایز ۸ تا ۳۲
  • میلگرد ساختمانی (آرماتور) A3 یا آج ۴۰۰ با آج دوکی شکل ۹ متری سایز ۱۴ و ۱۶ برای تولیدات تیر برق و سایر مصارف
  • میلگرد ساختمانی (آرماتور) A3 یا آج ۴۰۰ با آج دوکی شکل با طول سفارشی از سایز ۸ تا ۴۰
  • میلگرد ساختمانی (آرماتور) A4 یا آج ۵۰۰ با آج دوکی شکل ۱۲ متری
  • میلگرد ساختمانی (آرماتور) A4 یا آج ۵۰۰ با آج دوکی شکل ۹ متری سایز ۱۴ و ۱۶ برای تولیدات تیر برق و سایر مصارف
  • میلگرد ساختمانی (آرماتور) A4 یا آج ۵۰۰ با آج دوکی شکل با طول سفارشی از سایز ۸ تا ۴۰
  • میلگرد صنعتی آلیاژی از قبیل CK45، CK60 ، St52 و… در ضخامت و طول های متفاوت براساس سفارش مشتری
  • انواع میلگرد مطابق استاندارد BS و DIN از قبیل انواع B500 در ضخامت و طول سفارشی جهت صادرات

بسته بندی میلگردهای فولاد بافق یزد

میلگردهای تولیدی در فولاد بافق یزد معمولاً در بسته (بندیل) ۲ تنی با طول ۱۲ متری با کمترین تلرانس وزنی بسته بندی می شوند. ۴ مفتول مقاوم بسته های میلگرد را محکم می کنند. اینکار علاوه بر ایجاد ایمنی به سبب جلوگیری از باز شدن بسته در هنگام جابجایی و کاهش حداکثری حجم بسته، امکان کشیدن شاخه و کاستن از وزن بسته ها را به حداقل می رساند. از این رو خریداران از تحویل بی کم و کاست بندیل های میلگرد در مقصد رضایت کامل خواهند داشت. این نوع بسته بندی همچنین جابجایی این بسته ها با جرثقیل مگنتی را آسوده می کند و مانعی برای استفاده از جرثقیل با قلاب را نیز ایجاد نمی کند.

کنترل کیفیت و بررسی محصولات

فرایند کنترل میلگردهای فولاد بافق، پیش از تبدیل آن ها و از تحویل شمش آغاز می گردد. همکاران ما علاوه بر بررسی ظاهری شمش ها، نتایج گواهینامه های کیفیت هر شمش را با مشخصات آن مطابقت می دهند. در هنگام تولید همکاران کنترل کیفیت در تمامی مراحل بر فرایند تولید نظارت دارند. ضخامت و شکل ظاهری میلگردها در لحظه بررسی می شود و در صورت عدم انطباق، بلافاصله اقدامات اصلاحی در فرایند تولید صورت می پذیرد. میلگردها پیش از بسته بندی از لحاظ طول بررسی می شوند تا حداقل انحراف از طول سفارش را داشته باشند. با بهره گیری از کنترل کیفیت آماری و مطابق با استاندارد ملی ایران، نمونه گیری مناسب از میلگردها در فرایند تولید صورت می پذیرد. این نمونه ها تحت آزمون های مختلف کشش، خمش، خمش مجدد، خستگی، سختی سنجی و… قرار می گیرند. با توجه به گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ (گواهینامه آزمایشگاه مرجع) از سازمان ملی استاندارد ایران، گزارش واحد کنترل کیفیت فولاد بافق یزد قابل استناد برای پروژه های مختلف کشور است.

ویژگی های میلگرد فولاد بافق یزد

میلگردهای فولاد بافق یزد بر اساس گرید تولیدی ویژگی های متفاوتی دارند. جدول ویژگی های فیزیکی و مکانیکی میلگردهای ساختمانی فولاد بافق در ذیل آمده است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در واحد فروش فولاد بافق یزد در تماس باشید.

support_agent

نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما پاسخگوی شما هستند